9 Kasım 2012 Cuma

Komşu Kızı Azmış Hazır

Merhaba arkadaşlar ben kendimi tanıtayım ilk olarak 18 yaşında 1.75 boyunda,atletik vucutlu,romantik ve çok espritüel biriyim komşumuzun bir kızı vardı benim gözümde bir afet açıkçası zayf kısa boylu ama çok güzel bir kızdı. bu sitedeki hikayelerinin en az 500 nü okudum neyse günlerden pazartesi`idi sabah erken uyanmıştım okula gidecektim onu görmüştüm üstünde bir gecelik vardı,..
..

..
beni gördügünde kapının arkasına saklandı  bir erkek kardeşi vardı. O da okula gidiyordu erkek kardeşi ile yolda giderken annenker evdemi diye sormuştum. O da yoklardedi dün akşam gelmemişler bu gün öglen gelecekler dedi.Ben de yolda bir yalan bulup geri döndüm ve kapılarını çaldım o kapıyı açtı, kapını arkasında saklanmıyordu, yine üzerinde geceligi vardı bana sen okula gitmedinmi dedi bende yok bir neden den dolayı geri geldigimi söyledim ve ondan bir bardak su istedim  mutfağa dogru gidiyordu bende arkasından eve girdimm ve kapıyı kapatıp kilitledim. ..
..
..
Ne yapıyorsun demesine kalmadı dudaklarına yapıştım hemende karşılık verdi beni kendine çekiyordu elimi geceligini altından soktum ammı şişmişti ve zevk suyu geliyordu 2dk sonra ıp ıslak olmuştu elim onu kucagıma alıp yatak odasına götürdüm yataga attıp üzerine çıktım öyle bir soyundum ki nasıl soyundugumuzu hatırlamıyorum ..
..
..
o da çırıl çıplak olmuştu penisimi çıkarıp vajinasına sokmak istedim ama çok dardı gidip mutfaktan zeytin yağı getireyim dedim yok dedi benim kini agzına bir aldı amman tanrım çıldıracaktım.Dayanamadım ilk agzına boşaldım, o da benden 1 dk sonra boşaldı sikin inmişti sonra öyle bir ısırdı sikimi oruspu ama sikim sanki yeniden canlanmıştım bende ammını agzıma lıp yaladım dil darbeleriyle sonra ammına ..
..
..
sokup git gel yapmaya başladım bir yandanda memelerinin ucunu ısırıyordum öyle bir inliyordu ki korkuyordum biri duyacak diye ama sonra ammına boşaldım yatakta uyuya kalmışım satt 11:00 a geliyordu hemen uyandırdım. Banyoya girdik banyoda onu götten sikmişdim ama hiç bir zevk almadım amdan daha zevkli oluyordu. Neyse sonra duş alıp eve gittim yarım saat sonra ailesi gelmişti o da evi toparlamaya başlamıştı  ama her fırsatta onunla sikişiyoruz beni deliler gibi seviyor ama O benim ancak dostum olabilir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder